Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Hulkenberg prowadził rozmowy z Red Bullem

Udostępnij na Facebook
15.01.2020 15:27, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 585

Doktor Helmut Marko ujawnił, że prowadził z Nico Hulkenbergiem rozmowy na temat sezonu 2020.

Nico pożegnał się z Renault. Jego miejsce zajął Esteban Ocon. Powszechnie oczekiwano, że Hulkenberg pozostanie w tym sporcie z Haasem, ale ekipa podjęła niespodziewaną decyzję o zatrzymaniu Romaina Grosjeana. Drzwi do Alfy Romeo także zostały zamknięte. Teraz okazuje się, że Nico szczęścia szukał także w Red Bullu.

Doktor Helmut Marko zdradził, że to Nico zainicjował kontakt, ale ostatecznie ekipa postawiła na Alexa Albona, bo nadal chcą promować kierowców w swoim juniorskim programie.

"Inicjatywa pochodziła od Hulkenberga. W tym czasie nie wiedzieliśmy, jak skończy się sprawa z Albonem, więc zostawiliśmy otwarte drzwi. Kiedy wybraliśmy Albona, stało się jasne, że nie ma u nas miejsca dla Hulkenberga" - powiedział.

"W przeciwnym razie złamalibyśmy nasze obietnice. Do tej pory braliśmy tylko kierowców z naszego juniorskiego programu. To dawało naszym juniorom dużo bezpieczeństwa. Ich szanse na dostanie się do F1 są zatem bardzo duże."

"Nie chcę powiedzieć, że nigdy nie postawimy na kogoś z zewnątrz, ale to musi być ktoś naprawdę znacząco lepszy."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu