Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Berger: Nie odważyłbym się obstawiać

Udostępnij na Facebook
16.01.2020 08:06, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 278

Były kierowca F1, Gerhard Berger uważa, że kariera Sebastiana Vettela wcale nie przechodzi kryzysu.

Niektórzy uważają, że po utracie wyraźnego statusu kierowcy numer jeden i przedłużeniu umowy Ferrari z Charlesem Leclerkiem, czterokrotny mistrz świata, Sebastian Vettel może zostać zmuszony do przejścia na emeryturę.

"Nie wiemy, czy to dla niego personalnie decydujący rok" - powiedział Gerhard Berger odnośnie przyszłości Sebastiana Vettela. "Czy przeżyje ostatni rok i będzie chciał przejść na emeryturę? Czy chce zmierzyć się z Charlesem? Oczywiście, Leclerc to trudny orzech do zgryzienia, ale zawsze tak jest, kiedy jeździsz dla Ferrari, Mercedesa czy Red Bulla."

"Zawsze tak było, że w najlepszych ekipach jeżdżą dwa samce alfa, które będą prowadziły wojnę aż zostanie tylko jeden z nich. Nie da się przed tym uciec."

Berger jest zdania, że Vettel powinien zostawić za sobą kilka nieudanych sezonów i pokazać w tym roku swoją wyższość nad Charlesem, bo jest w stanie tego dokonać.

"W końcowej fazie zeszłorocznego sezonu Sebastian pokazał, że jest w stanie pokonać Leclerka. Bez wątpienia Leclerc ma przed sobą przyszłość, a Sebastian jest na ostatnim etapie swojej kariery. Ale ma tak duże doświadczenie, cztery mistrzostwa... To będzie ciekawy pojedynek, ale nie odważę się przewidywać wyniku."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu