Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Brown: Bez kibiców ten sport nie istnieje

Udostępnij na Facebook
16.01.2020 11:45, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 275

Dyrektor McLarena, Zak Brown uważa, że F1 zapomina, że ten sport jest przede wszystkim dla fanów, bez których by nie istniał.

Zak Brown jest zdania, że kluczowa wartość, jaką jest pozyskanie nowych kibiców i utrzymanie zainteresowania dotychczasowych, jest często pomijana.

"Koniec końców ten sport jest dla fanów, więc wszystko zaczyna się od nich" - powiedział. "Jeśli nie masz wspaniałych fanów z całego świata, nowych, starych, nie będziesz mieć sponsorów, którzy zapłaciiby za wyścigi. Myślę, że czasami sport ten zapomina, dla kogo to robi i czasem myślę, że robi to dla nas. Nie. Robimy to dla kibiców."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu