Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Brundle: Williams musi odejść

Udostępnij na Facebook
17.01.2020 08:17, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 544

Były kierowca F1 i ceniony ekspert, Martin Brundle uważa, że nadszedł czas, aby Claire Williams ustąpiła ze stanowiska w brytyjskiej ekipie.

Wielkim plusem dla Williamsa jest fakt, że ekipa przeszła obowiązkowe testy zderzeniowe FIA, niemalże wszystkie za pierwszym razem. To wielka odmiana po tym, co stajnia przeszła w zeszłym roku, ale też kropla w morzu potrzeb. Martin Brundle, ceniony brytyjski ekspert ma radę dla zmagającej się z problemami stajni z Grove, a w szczególności dla władajacej nią Claire Williams.

"Chciałbym prosić Claire o przejście na rolę reprezentatywną i poproszenie przez nią kogoś takiego jak Andreas Seidl o przejęcie pełnej roli szefa. Sukces F1 zależy od jutra, a nie tego, co działo się wczoraj" - powiedział.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu