Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

F1 monitoruje rozwój koronawirusa

Udostępnij na Facebook
30.01.2020 13:08, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 464

Organ zarządzający monitoruje sytuację z koronawirusem w Chinach.

Liczba zachorowań na śmiertelnego wirusa o nazwie koronawirus z dnia na dzień rośnie. Królowa sportów motorowych stale monitoruje sytuację w Chinach ze względu na zbliżający się wyścig w Szanghaju, zaplanowany na kwiecień.

"Po bieżących wydarzeniach w Chinach i w świetle oficjalnych porad wydawanych przez zagraniczne biura bezpieczeństwa, nadal uważnie monitorujemy sytuację w Chinach z FIA i promotorem" - czytamy w oficjalnym oświadczeniu wydanym przez F1. "Monitorujemy sytuację. Na tym etapie niewiele możemy zrobić, oprócz obserwowania sytuacji i reagowania w razie potrzeby, jeśli odpowiednie władze wydadzą zalecenia."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu