Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Hamilton odbudowuje relacje z ojcem

Udostępnij na Facebook
09.02.2020 11:14, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 398

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że relacje Lewisa Hamiltona i jego ojca w ostatnich latach nie należały do najlepszych. Wszystko zniszczyła pogoń za sukcesem.

Karierą Lewisa zarządzał jego tata, ale w 2010 roku ich drogi się rozeszły. I nie chodzi tylko o świeżkę zawodową, ale też i prywatną. Lewis przyznał, że jego droga do sukcesu odbyła się kosztem więzi z ojcem.

"Nasza podróż nie była łatwa. Napotkaliśmy na wiele przeszkód zarówno jako osoby, ale także jako rodzina" - powiedział Lewis. "Mój tata i ja nie mieliśmy łatwych relacji. Ciężko pracował, aby stworzyć szansę dla naszej rodziny i dzięki niemu jestem tam, gdzie jestem dzisiaj."

"Dążąc do sukcesu towarzyszyła nam presja. Straciliśmy z oczu to, co najważniejsze, czyli nasze relacje. Z czasem straciliśmy więź ojca z synem i było to coś, co obaj chcieliśmy, by wróciło."

W trakcie zimowej przerwy panowie w końcu znaleźli dla siebie czas. Anthony Hamilton przyjechał do Lewisa, by móc spędzić czas tylko z synem.

"Nie robiliśmy tego wcześniej, więc w końcu spędzenie z nim dobrej jakości czasu przyniosło mi naprawdę wiele radości" - przyznał Lewis. "Chciałem się z wami tym podzielić. Rodzina jest najważniejszą rzeczą na świecie."


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~Kamil8 / 2020-02-10 23:52:54
Szanuje w Lewis'ie to ze potrafi mówić publicznie o kryzysie swoich relacji z ojcem. Zgadzam się z nim że rodzina jest najważniejsza rzeczą na świecie cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu