Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Brawn: Nie możemy stracić Williamsa, ale stajnia musi coś zacząć ze sobą robić

Udostępnij na Facebook
09.02.2020 11:26, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 924

Ross Brawn, dyrektor zarządzający F1 przyznaje, że pozornie niekończące się walki Williamsa są probleme dla F1, ponieważ sport ten nie może sobie pozwolić na utratę brytyjskiego zespołu.

Stajnia z Grove z konkurencyjnej stała się najsłabszą w stawce. Doprowadziły do tego złe wybory inżynieryjne i wewnętrzne zakłócenia wśród personelu technicznego. Ross Brawn przyznał, że jest zaniepokojony ciągłymi słabymi wynikami ekipy.

"Czuję niepokój. Williams miał kilka bardzo słabych lat i nie może tak dalej postępować" - powiedział. "Sponsorzy odejdą, kierowcy odejdą, ale żyją w nadziei, że uda im się to połączyć, ponieważ Williams to świetna nazwa dla F1 ze względu na historię."

"Nie chcemy ich stracić. Bardziej sprawiedliwa dystrybucja pieniędzy z nagród pomoże im trochę, ale nie mogą wiecznie leniuchować z tyłu stawki. To nie potrwa długo. Trzymam kciuki, aby w ciągu kilku następnych sezonów wykonali lepszą robotę."


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~Kamil8 / 2020-02-10 23:46:41
Myślę że Williams powinien postawić na stopniowy poste swojego bolidu. Co roku pojawiają się zmiany w tym serialu, dlatego ekipa musi się też do nich dostosować co w połączeniu z budowaniem progresu jest wyzwaniem. Mam nadzieję, że stajnia z tak historia wróci na właściwe tory i będzie skutecznie odrabiała kolejne dziesiątki do czołówki, gdzie jest jej miejsce. Natomiast jeśli chodzi o obsadę kierowców to uważam że powinie to być kierowca dobrze się zapowiadający, który niekoniecznie musi przynieść że sobą sponsorów a drugim kierowca powinien być ktoś posiadający duże doświadczenie cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu