Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Sezon ostatniej szansy dla Verstappena

Udostępnij na Facebook
10.02.2020 10:36, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 336

Max Verstappen mówi, że nie ma obsesji na punkcie zostania najmłodszym mistrzem świata F1.

Obecny rekord, czyli tytuł najmłodszego mistrza świata F1 spoczywa w rękach Sebastiana Vettela, ale wielu uważa, że Max Verstappen ma duże szanse na poprawienie tego wyniku w tegorocznym sezonie.

"Honda wykonała niesamowitą pracę w ostatnich 12-18 miesiącach" - powiedział dyrektor sportowy F1, Ross Brawn w wywiadzie dla La Gazzetta dello Sport. "Myślę, że jeśli utrzymają się w taki sposób w 2020 roku, to Red Bull będzie trudny do pokonania."

Tegoroczny sezon to ostatnia szansa dla Verstappena na zostanie najmłodszym mistrzem, ale jak przyznaje sam zainteresowany, nie ma obsesji na tym punkcie.

"Byłoby fajnie, ale bez względu na to, czy jestem najmłodszy czy nie, zawsze chcę walczyć o tytuły" - powiedział. "Mam nadzieję, że będę miał szansę w tym sezonie i dam z siebie wszystko. Jestem pewien, że będziemy mieli dobry rok, ale musimy zaczekać i się przekonać, czy tak naprawdę będzie."


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~Kamil8 / 2020-02-10 23:33:50
Uważam ze Red Bull w tym roku może być konkurencyjny i rywalizować z Mercedesem. Max to zawodnik, który ma ta ikre która jest tjk potrzebna w tym sporcie💪. Podoba mi się podejście Verstappen'a kiedy nastał kolejny rok, e co za tym idzie kolejna szansa na wywalczenie tytułu on podchodzi do niego jak do kolejnego sezonu⏳ cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu