Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Verstappen: To od Mercedesa zależy, czy Hamilton odejdzie

Udostępnij na Facebook
10.02.2020 10:59, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 325

Zdaniem zawodnika Red Bulla, Lewis Hamilton nie odejdzie z Mercedesa i nie przejdzie na emeryturę jeśli nadal będzie walczył o tytuły mistrzowskie.

"Lewis się starzeje, ma 35 lat. Nie będzie się ścigał wiecznie, w pewnym momencie przestanie to robić. Ale ostatecznie zależy to głównie od zespołu, a nie od Lewisa" - powiedział Max Verstappen w wywiadzie dla Auto Zeitung. "Jeśli Mercedes nadal będzie budował dobre bolidy dzięki którym może być mistrzem, to dlaczego miałby odchodzić?"

"Hamilton i Vettel są świetnymi kierowcami, ale obaj są bardzo różni. Lewis jest bardzo, bardzo dobry. Szanuję go jako bardzo mocnego, konkurencyjnego zawodnika, ale jako kierowca bardzo polegasz na swoim bolidzie. Gdyby Fernando Alonso był w Mercedesie, wygrałby. Chodzi również o bycie w zespole, w którym możesz rozwinąć tego rodzaju dominację" - dodał.

Max wypowiedział się także na temat długości sezonu. Jego zdaniem pomysł wprowadzenia 25 rund Grand Prix powinien zostać porzucony.

"25 to zdecydowanie za dużo. Lepiej skupić się tylko na największych torach, najbardziej historycznych i mieć tylko 20 naprawdę dobrych wydarzeń" - powiedział.


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~Kamil8 / 2020-02-10 23:20:28
Jeśli chodzi o wypowiedź Max'a tu, uważam że wypowiedź na temat ile lat jeszcze Lewis spędzi w Mercedesie, bo nie przewiduje, żeby odszedł do innego team'u skoro srebrna strzała pozwala mu zdobywać kolejne tytuły. Hamilton moim zdaniem ma bardzo dobre relacje z zespołem i tak jak przy nawiązywaniu kolejnego kontaktu pomiędzy stajnia a nim również tutaj osiągną porozumie cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu