Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Wolff: Mercedes planuje pojechać do Chin

Udostępnij na Facebook
11.02.2020 13:36, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 299

Toto Wolff liczy na to, że GP Chin odbędzie się zgodnie z planem. Wyścig stoi pod znakiem zapytania z powodu śmiertelnego koronawirusa.

"Formuła E odwołała wyścig, który powinien się odbyć cztery tygodnie przed naszą rundą Grand Prix" - powiedział Toto Wolff. "Mam jednak wielką nadzieję, że będziemy mogli pojechać do Chin. Sam wybieram się do chińskiej ambasady by zrobić skan biometryczny" - dodał odnosząc się do chińskiego procesu zatwierdzania wiz.

"W tej chwili wszystko wskazuje na to, że pojedziemy do Chin. Byłoby szkoda, gdyby się nie udało, ponieważ trybuny były w zeszłym roku pełne. Chiny stały się bardzo ważnym rynkiem fanów i zaplanowaliśmy już kilka świetnych działań w Szanghaju. Zdrowie oczywiście jest najważniejsze i mam nadzieję, że szybko uda się opanować tę sytuację."

Jeśli jednak kryzysu nie da się opanować, Wolff ma nadzieję, że wyścig uda się przełożyć, a nie anulować.

"Przygotowujemy się jak zawsze. Nie oznacza to, że naszym zdaniem nie należy podejmować ryzyka. Ale pozostawanie poza Chinami przez cały rok byłoby wielką szkodą dla wszystkich zainteresowanych."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu