Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Villeneuve: Nie doceniacie Bottasa

Udostępnij na Facebook
12.02.2020 12:04, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 327

Jacques Villeneuve jest zdania, że Valtteri Bottas zasługuje na miano jednego z najlepszych kierowców F1.

Fin uważany jest obecnie za 'wygodnego' kolegę z zespołu Mercedesa dla sześciokrotnego mistrza świata, Lewisa Hamiltona. Ale zdaniem Jacquesa Villeneuve'a, Bottas pomógł Hamiltonowi stać się jeszcze lepszym zawodnikiem w zeszłym roku.

"W poprzednich latach Lewis nie był w formie w dwóch lub trzech wyścigach, ale w 2019 roku podniósł poprzeczkę bardzo wysoko" - powiedział. "Częściowo dlatego, że Bottas był bardziej agresywny i nie pozwolił mu się zrelaksować i odpocząć. Bottas udowodnił, że jest bardzo szybkim kierowcą, ale wyprzedzenie Hamiltona nie jest łatwe. Wiele osób uważa, że Bottas nie zasługuje na swoje miejsce w Mercedesie, ponieważ jest za Lewisem, ale mógłby wyprzedzić wielu innych kierowców."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu