Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Sirotkin nadal będzie związany z F1?

Udostępnij na Facebook
12.02.2020 18:42, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 459

Sergey Sirotkin może pozostać w F1 w sezonie 2020 jako kierowca testowy.

W ubiegłym roku Sergey Sirotkin musiał zadowolić się rolą kierowcy rezerwowego zarówno w Renault jak i McLarenie. W sezonie 2020 wszystko wskazywało na to, że zawodnik pożegna się z królową sportów motorowych, ale możliwe, że tak się jednak nie stanie.

"Obiektywnie rzecz biorąc, szanse na rozpoczęcie sezonu w F1 są minimalne. Chociaż tego chcę i zawsze jestem gotowy. Omawiamy kilka opcji, w tym wyścigi wytrzymałościowe. Naprawdę mam nadzieję, że w ciągu miesiąca będę mógł ogłosić wiadomości" - powiedział rosyjski kierowca.

"Myślimy o tym, co możemy zrobić. Sergey jest już na ogół bardzo zajęty, ale nie jest wykluczona możliwość pracy jako kierowca testowy w Formule 1" - powiedział Boris Rotenberg, szef programu SMP Racing.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu