Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Vettel: Mam czas

Udostępnij na Facebook
13.02.2020 13:03, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 292

Sebastian Vettel stwierdził, że zarówno on jak i Ferrari mają wystarczająco dużo czasu na porozmawianie o kontrakcie na sezon 2021.

Zespołowy kolega Sebastiana Vettela, Charles Leclerc zyskał w zeszłym roku niespodziewanie status kierowcy numer jeden i bardzo szybko przedłużył swój kontrakt ze Scuderią do sezonu 2024. Vettel nowego kontraktu jeszcze nawet nie omówił.

"Sytuacja jest taka. Mówimy o sezonie 2021, ale 2020 się jeszcze nie zaczął. Myślę, że będzie wystarczajaco dużo czasu na przedyskutowanie tego" - powiedział niemiecki kierowca.

Podczas zimowej przerwy Vettel intensywnie analizował, co poszło nie tak.

"Ostatecznie nie byliśmy wystarczająco silni jako zespół. To też nie był dobry rok z mojej strony. Po prostu nie poszło dobrze" - powiedział.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu