Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Kubica: Zapowiada się bardzo pracowity rok

Udostępnij na Facebook
14.02.2020 11:39, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 288

Robert Kubica przyznał, że dzielenie obowiązków w F1 i DTM będzie niezwykle trudne.

W czwartek potwierdzono starty Roberta Kubicy w serii DTM w sezonie 2020. Polski kierowca będzie także pełnił rolę zawodnika rezerwowego w Alfie Romeo w F1.

"Ostatni rok nie minął dla mnie zgodnie z planem" - powiedział Robert. "Ale nadal pozostajemy w F1 i nadal się ścigamy."

Jak sam przyznał, dzielenie obowiązków nie będzie łatwe.

"Zdaję sobie sprawę z tego, że będzie to trudne. Połączenie serii DTM i F1 będzie wielkim logistycznym wyzwaniem. To będzie 10 weekendów w DTM, plus 18 weekendów dla mnie w F1, a także testy, symulator, dni marketingowe, dni z mediami" - wyjaśnił Kubica.

"To dużo i w moim domu będę obcy, ale to moja pasja i możliwość ścigania się na najwyższym poziomie daje mi energię. Od strony biznesowej i sportowej czekać nas będzie trudne zadanie, ale myślę, że damy sobie radę. Mam nadzieję, że sezon zakończy się dla mnie w lepszym nastroju niż w zeszłym roku."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu