Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Renault zostanie w F1 na długie lata

Udostępnij na Facebook
14.02.2020 11:49, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 289

Takie informacje przekazał mediom szef stajni, Cyril Abiteboul.

Pogłoski o planowanym odejściu Renault z F1 pojawiły się w 2019 roku, gdy samochód ekipy zmagał się z wieloma trudnościami, do tego dochodziły problemy kadrowe. Po tym, jak markę od stycznia przejął Luca de Meo, wszystko się zmieniło.

Renault poza zmianami kadrowymi opracowało także strategię dotyczącą nadchodzącego limitu budżetowego i jest przekonane, że dzięki bardziej rozsądnym wydatkom może w końcu zacząć walczyć z najlepszymi ekipami w stawce.

"Mamy wszelkie powody, aby wierzyć, że długo pozostaniemy w F1" - powiedział szef stajni, Cyril Abiteboul. "Zakładam, że nową umowę Concorde Agreement podpiszemy tak szybko jak to możliwe ze znaczną poprawą naszych warunków."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu