Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Brawn: Nie zrobimy niczego, co narażałoby naszych ludzi na ryzyko

Udostępnij na Facebook
14.02.2020 12:58, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 229

Zespoły F1 będą monitorowały sytuację związaną z koronawirusem i GP Wietnamu.

Runda ta może być kolejną 'ofiarą' śmiertelnego wirusa. Wiadomo już, że GP Chin się nie odbędzie. Podobny scenariusz może pojawić się w przypadku Wietnamu.

W tym tygodniu Ross Brawn zapewniał, że GP Wietnamu powinno się odbyć zgodnie z planem, ale jego oświadczenie pojawiło się zanim wietnamski rząd ogłosił, że ponad 10 000 osób zostało poddanych kwarantannie w mieście położonym zaledwie 50 km na północ od Hanoi.

"Wietnam nie jest jeszcze potwierdzony jako potencjalny problem, ale oczywiście taka możliwość jest bardzo blisko" - powiedział Zak Brawn, szef McLarena. "Będziemy monitorować sytuację i nie zrobimy niczego, co narażałoby naszych ludzi na ryzyko."

Wietnam póki co przygotowuje się do wyścigu jak zawsze, ale podejmuje też niezbędne środki ostrożności przeciwko pogarszającej się epidemii. Jeśli jednak runda zostanie odwołana, w kalendarzu pojawi się sześciotygodniowa wyrwa.

"To oczywiście nowa sytuacja dla nas wszystkich. Ale jeśli będzie miesiąc wolnego, no to będzie" - powiedział Brawn.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu