Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

O co chodzi z tym nosem?!

Udostępnij na Facebook
14.02.2020 13:16, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 1156

Red Bull nie zdradza sekretu związanego z charakterystyczną parą 'nozdrzy' na nosie swojego samochodu na sezon 2020.

"Powstało to po to, aby upewnić się, że Max Verstappen jest wystarczająco fajny" - zażartował doktor Helmut Marko. Ale kiedy nalegano na wyjaśnienie projektu, Marko dodał: "Wolelibyśmy to zachować dla siebie. Poza tym wszyscy wiemy, że nie zobaczymy prawdziwych bolidów przed drugim tygodniem testów."

Bolid Red Bulla wyjechał już na tor Silverstone. Za jego sterami zasiadł rzecz jasna Verstappen. Holender po jazdach próbnych powiedział, że odczucia są 'bardzo pozytywne'.

 


Wasze komentarze (2) Dodaj komentarz
~Meamea / 2020-02-14 20:58:48
Aaaaa i zobaczcie nowy nos alfa romeo cytuj
~Meamea / 2020-02-14 20:45:53
A to nie jest przypadkiem tak jak w poprzednich latach np forceindia ? Jest wymóg że nos nie może się zaczynać wyżej niż.... I określana jest minimalna wysokość nosa . A z drugiej strony chodzi projektantom o to żeby nos był jak najwyżej i jak najwięcej kierował powietrza pod bolid celem docisku. Mając nos wysoko i jednocześnie dodatkowo opuszczone dwie łopatki na dol są spełniane wymagania co do minimalnej wysokości i szerokości końcówki a jednocześnie jest przestrzeń i otwór przez który leci dużo powietrza pod bolid . Podobnie Lotus e22 z 2014 miał. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu