Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Norris: Muszę skupić się na moim wizerunku

Udostępnij na Facebook
15.02.2020 10:41, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 333

Lando Norris w tegorocznym sezonie chce się skoncentrować między innymi na własnym wizerunku, który musi spoważnieć.

Lando cieszy się pozytywną opinią jeśli chodzi o własny image bardzo wesołego i szczęśliwego człowieka. Niestety, czasem jego zachowanie, choć pozytywne sprawia, że ludzie nie biorą go na poważnie.

"Nie muszę przenosić swojej uwagi gdzieś indziej. Za każdym razem, gdy muszę popracować i skupić się na pewnych rzeczach, to nie mam problemu by to zrobić. Ale fakt, niektóre rzeczy mogą być przedstawiane nieco inaczej. Wiele osób widzi, że żartuję i dlatego obwiniają mnie za moje błędy i za to, że dobrze się bawię. Wygląda to tak, jakbym nie był skoncentrowany w porównaniu z innymi kierowcami.Nie chcę być tak przedstawiany. Nie zamierzam wiele zmieniać, to tylko małe rzeczy. Chcę się upewnić, że nie wyglądam na nieskoncentrowanego" - powiedział kierowca McLarena.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu