Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Rok ostatniej szansy Renault. Poprawa, albo odejście Ricciardo?

Udostępnij na Facebook
15.02.2020 10:55, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 1103

Renault może nie być w stanie przekonać Daniela Ricciardo do przedłużenia umowy po sezonie 2020.

Takiego zdania jest doradca Renault, Alain Prost, który twierdzi, że istnieje ryzyko, że australijski kierowca nie przedłuży wygasającej umowy. Podobno rozmowy z Ricciardo rozpoczną się 'już wkrótce'.

"Musimy powiedzieć prawdę. Nie mamy wysokich oczekiwań odnośnie tego roku. Szkoda dla Daniela, drugi rok bez wielu oczekiwań, ale będzie lepiej" - powiedział Prost. "Daniel bardziej na podstawie postrzegania tego, co będziemy mogli zrobić w 2021 roku podejmie decyzję, no i w grę wchodzić będą też oferty innych zespołów."

Z kolei szef Renault, Cyril Abiteboul widzi szansę na zatrzymanie Australijczyka. Warunek - poprawa ekipy już w tym roku.

"Myślę, że pierwszą rzeczą, którą będzie chciał zobaczyć jest to, czy jesteśmy w stanie zapewnić mu lepszy bolid, ponieważ jeśli nie jesteśmy w stanie tego zrobić w tym roku, to dlaczego miałoby się to zmienić w przyszłym?"- powiedział. "Musimy stać się dobrym zespołem, aby utrzymać taki skład, jaki mamy obecnie."


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~gość / 2020-02-16 23:38:56
Dokąd ma niby odejść RIC ??? Z zespołu środka stawki do innego zespołu środka stawki ? Może do zespołu z końca stawki, bo do czołowego zespołu nie ma możliwości. Taka rzeczywistość Daniela Riccardo. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu