Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Renault zaprzecza opóźnieniom

Udostępnij na Facebook
17.02.2020 08:50, autor: Paweł Kwiatkowski, wyświetleń: 250

Cyril Abiteboul zaprzeczył, że zespół spóźni się ze swoim samochodem na 2020 rok.

Szefowie nerwowo drapali się po głowach, gdy światowe media zgromadziły się w Paryżu z okazji premiery tegorocznego samochodu Renault. Wszystko było niemal gotowe, ale brakowało ...
 
  ... samochodu.

 

 

Cyril Abiteboul wyjaśnił, iż ponieważ samochód był w fazie montowania, nie chciał zamiast tego przedstawić mediom „fałszywego” lub „pokazowego” modelu.

"Jestem trochę sfrustrowany, gdy widzę komentarze osób, które próbują interpretować w mediach społecznościowych samochód, który nie odpowiada rzeczywistemu stanowi" - powiedział.

"Nie chcę nikogo oszukiwać. Ludzie zasługują na to, aby nie podawać im fałszywych informacji. Postanowiliśmy więc nie pokazywać fałszywego samochodu".


Niektórzy jednak zinterpretowali brak prawdziwego samochodu, a nawet oficjalnego malowania na 2020 rok, jako oznakę dezorganizacji lub opóźnienia się Renault w przygotowaniach do startu sezonu.

"Jeśli już, to jesteśmy o wiele bardziej zgodni z harmonogramem niż w zeszłym roku. Być może pamiętasz, że powiedziałem ci wtedy, że się spóźnimy" - powiedział Abiteboul jednemu z francuskich dziennikarzy będących na prezentacji.

"To prawdopodobnie wpłynęło na brak niezawodności w pierwszych wyścigach, ponieważ kiedy się spóźnisz, możesz tylko próbować wskoczyć do pociągu, który ruszył. Ale w tym roku wyprzedzamy nasz harmonogram" - dodał Francuz.


Renault nie ukrywa, że ​​w tym roku zwróci baczną uwagę na rok 2021. Abiteboul twierdzi, że nie należy tego interpretować jako wiadomości, że tegoroczny samochód jest zasadniczo taki sam jak rok temu.

"W tym roku przyjęliśmy nieco inne podejście" - przyznał. "Przepisy są stabilne, co daje nam fantastyczną okazję do zachowania niektórych elementów samochodu z 2019, które nie wpłyną na osiągi".

"Ale to nie znaczy, że jest to ten sam samochód, co w zeszłym roku - nie wyglądałoby to zbyt dobrze. Skupiliśmy się na obszarach wymagających zwiększenia wydajności i pozwala nam to włożyć większy wysiłek w projekt na 2021 rok".

"Zobaczymy, co wydarzy się w sobotę w Melbourne” - powiedział Abiteboul.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu