Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Rosberg: Bottas musi zdestabilizować Hamiltona

Udostępnij na Facebook
24.02.2020 09:48, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 464

Nico Rosberg jest zdania, że Valtteri Bottas może pokonać Hamiltona. Warunkiem jest ciężka praca nad destabilizacją Lewisa w 2020 roku.

Nico Rosberg pokonał Lewisa Hamiltona w walce o mistrzostwo świata i kilka dni po tym osiągnięciu ogłosił, że odchodzi z F1 ze skutkiem natychmiastowym. Niemiecki kierowca podzielił się ostatnio radą dla Valtteriego Bottasa.

"Jedynym możliwym sposobem na pokonanie Lewisa jest jego destabilizacja" - radzi Finowi. "Ja przynajmniej nie widziałem innych sposobów."

"Mówiąc o Lewisie należy zrozumieć, że im bardziej go atakujesz i im bardziej agresywny jesteś, tym silniejszy się staje. Zamiast tego trzeba wniknąć w jego myśli, a to nie jest łatwe. Musisz zasiać ziarnko niepewności w jego umyśle."


Wasze komentarze (3) Dodaj komentarz
~gość / 2020-03-01 14:22:27
Udało mu się raz wygrać i zaraz zwiał jak tchórz bo bał się Hamiltona a wydaje mu się żę rozgryzł Lewisa. Kompromituje się strasznie ten Nico cytuj
ekwador15 [komentarzy: 1297] / 2020-02-26 20:32:16
każdy niemiec w f1 tak robi. gierki schumi stosował, a gdy juz przegrywał, to mamy np w monako 2006 specjalne zatrzymanie bolidu aby byla zolta flaga i zeby Alo nie poprawił czasu. o vettelu to nawet nie warto mowic i jego cudach z webberem za red bulla, pozniej frustracje wylewane na torze i teraz walka z lec. ten tak samo, pamietne rzucanie czapeczka w gp usa 2015, kiedy sam przez swoj blad przegral wyscig i szanse na tytuł. cytuj
~gość / 2020-02-24 20:34:41
Zawsze był mendą i dalej zachowuje się jak menda. To takie niemieckie... cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu