Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Rosberg: Nie spodziewałem się tak słabych wyników Roberta

Udostępnij na Facebook
24.02.2020 12:57, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 1548

Nico Rosberg przyznał, że był bardzo zaskoczony słabą postawą Kubicy w sezonie 2019. A co powiedział Polak?

Mistrz świata z 2016 roku, Nico Rosberg, który pomógł Robertowi Kubicy w powrocie do królowej sportów motorowych przyznał, że był zaskoczony rozczarowującym powrotem polskiego kierowcy do F1.

"Dziwi mnie, że nie mógł zbliżyć się do Russella" - powiedział Nico w wywiadzie dla Auto Hebdo. "Pod względem talentu i postawy Robert nigdy nie był gorszy od Hamiltona. Nie wziąłem jednak pod uwagę wpływu ośmioletniej przerwy. Wyobraźcie sobie, że Roger Federer nie grał w tenisa przez osiem lat i wrócił."

Robert choć nie będzie się ścigał w F1 w tegorocznym sezonie, wciąż pozostaje z nią związany. Będzie pełnił rolę kierowcy rezerwowego w Alfie Romeo.

"Życie nauczył mnie, że nie można planować dobrych ani złych rzeczy. Nie planuję już więcej" - powiedział polski kierowca. "Zastąpienie Jacquesa Villeneuve'a w 2006 roku nie było planowane. A w 2011 roku w ciągu minuty straciłem wszystko, co już zaplanowałem" - powiedział odnosząc się do pamiętnego wypadku.

"Kiedy zostałem kierowcą rezerwowym w Williamsie, okazało się to bardzo pozytywne, nawet jeśli obserwujesz rywalizację innych kierowców z boku. Ale całkowicie zmieniłem swoje nastawienie. Po innych kierowcach, którzy siedzą na ławce widać, że rzadko są pozytywni, ale myślę, że moje podejście do tej pory zadziałało i dlatego bardzo pozytywnie podchodzę do mojej roli."


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~gość / 2020-03-01 14:35:35
Ten Nico strasznie działa mi na nerwy, widać że boli go Lewis i jego zwycięstwa, ciągle ma coś do powiedzenia na jego temat. W 2016 udało mu się zdobyć mistrzostwo i zawinął ogon ze strachu przed Hamiltonem a teraz zgrywa bohatera. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu