Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Kłopoty Williamsa z silnikiem Mercedesa

Udostępnij na Facebook
27.02.2020 10:09, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 564

Claire Williams przekazała dziennikarzom, że jej stajnia podczas testów w Barcelonie zmaga się z wieloma problemami z silnikiem Mercedesa.

Szefowa stajni z Grove jest zdania, że większość zeszłorocznych problemów ekipy została już rozwiązana, ale nie wszystkie.

"Mieliśmy kilka problemów z jednostką napędową" - ujawniła. "Problemy, które mieliśmy teraz nie wynikały z bolidu. Z bolidem jest wszystko w porządku. Wszyscy jesteśmy zaniepokojeni problemami, ponieważ mamy tylko sześć dni testów i bardzo napięty program, a straciliśmy bardzo dużo czasu. Musimy mieć tylko nadzieję, że przez pozostałe dwa dni wszystko będzie dobrze."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu