Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Williams: Serial Drive to Survive pokaże prawdę o sezonie 2019

Udostępnij na Facebook
27.02.2020 11:20, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 945

Claire Williams zapowiada, że nowy sezon Drive to Survive Netflixa pokaże prawdę o przedsezonowych zmaganiach Williamsa w 2019 roku.

Williams przeżył w zeszłym roku katastrofalny początek, gdy opóźnienia w budowie bolidu sprawiły, że ekipa miała wielki poślizg na testach. Drugi sezon serialu Drive to Survive Netflixa pokaże kulisy nieszczęść stajni.

Claire Williams widziała już odcinek poświęcony jej stajni i stwierdziła, że jest to dokładne odzwierciedlenie zmagań zespołu i starań o to, by jego samochód pojawił się na torze.

"Nie chcę psuć niespodzianki, ale odcinek skupia się na zeszłorocznych testach i myślę, że pozwala nam, jako zespołowi opowiedzieć wersję wydarzeń, których nie mieliśmy okazji pokazać ludziom" - powiedziała. "Ludzie czasami widzą sytuację i nie do końca ją rozumieją i osądzają. Mam nadzieję, że nasz odcinek naprawdę pokazuje prawdę za kulisami i to jak bolesny był to dla nas wszystkich czas."


Wasze komentarze (2) Dodaj komentarz
~Hejter / 2020-03-01 22:38:39
Tuż przed testami dowiadują się, że nie wszystkie podzespoły bolidu zostaną wyprodukowane na czas. Gdzie byli przez cały okres przygotowawczy? Wszyscy wraz z dyrektorem technicznym Paddy'm Lowe żartują, zaklinają rzeczywistość, są jak dzieci we mgle. Udają, że nic się nie dzieje. Twierdzą, że PR i pozytywne myślenie coś zmienią. Narracja Clair Williams sugeruje, że to wszystko wynika ze zrządzenia losu. Nie wiedzą co jest przyczyną takiego stanu przygotowań i muszą to przeanalizować. Według mnie pokazali skrajną niekompetencję osób odpowiedzialnych za zarządzanie w tym zespole.

PS. Zestawcie to sobie z tym jak został przedstawiony Toto Wolf - totalny kontrast.
cytuj
~gość / 2020-03-01 09:48:39
G*wno jest pokazane. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu