Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Williams: Serial Drive to Survive pokaże prawdę o sezonie 2019

Udostępnij na Facebook
27.02.2020 11:20, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 155

Claire Williams zapowiada, że nowy sezon Drive to Survive Netflixa pokaże prawdę o przedsezonowych zmaganiach Williamsa w 2019 roku.

Williams przeżył w zeszłym roku katastrofalny początek, gdy opóźnienia w budowie bolidu sprawiły, że ekipa miała wielki poślizg na testach. Drugi sezon serialu Drive to Survive Netflixa pokaże kulisy nieszczęść stajni.

Claire Williams widziała już odcinek poświęcony jej stajni i stwierdziła, że jest to dokładne odzwierciedlenie zmagań zespołu i starań o to, by jego samochód pojawił się na torze.

"Nie chcę psuć niespodzianki, ale odcinek skupia się na zeszłorocznych testach i myślę, że pozwala nam, jako zespołowi opowiedzieć wersję wydarzeń, których nie mieliśmy okazji pokazać ludziom" - powiedziała. "Ludzie czasami widzą sytuację i nie do końca ją rozumieją i osądzają. Mam nadzieję, że nasz odcinek naprawdę pokazuje prawdę za kulisami i to jak bolesny był to dla nas wszystkich czas."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu