Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Organizatorzy GP Australii zapewniają: Wyścig się odbędzie

Udostępnij na Facebook
02.03.2020 11:05, autor: Aleksandra Safin, wyświetleń: 429

Epidemia koronawirusa może namieszać w kalendarzu F1, ale według organizatorów Grand Prix w Melbourne inauguracja sezonu nie jest zagrożona.

Jak dotąd przesunięto w czasie jedynie Grand Prix Chin, ale według plotek organizacja rundy na torze Albert Park również stoi pod znakiem zapytania. Jak zapewnia dyrektor GP Australii, Andrew Westacott, Formuła 1 będzie ścigać się w Melbourne zgodnie z planem.

,,Wprowadzamy ostatnie poprawki na torze. Zespoły przyjadą w ciągu kilku najbliższych dni, a my już odliczamy czas do otwarcia bram dla kibiców 12 marca."

,,Zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich podczas GP Australii jest najważniejsze. Mamy solidne zasady dotyczące zarządzania bezpieczeństwem oraz zachowania w sytuacjach kryzysowych. Współpracujemy z organizacjami zdrowia oraz organizacjami rządowymi i służbami ratunkowymi. Cały czas monitorujemy sytuację i korzystamy ze wskazówek ekspertów."

,,Na tym etapie nie ma żadnych przesłanek, że planuje się wprowadzić ograniczenia w podróżach lub że zespoły F1 nie będą mogły przyjechać jak zwykle. F1 potwierdza, że GP Australii odbędzie się zgodnie z planem i oczekujemy chwili, w której będziemy mogli przywitać ekipy w Melbourne."


Wasze komentarze (2) Dodaj komentarz
martaNiska [komentarzy: 13] / 2020-03-28 23:20:35
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek.
Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm,
wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu - www.lexlale.com.pl
i wyszukaj mnie po niku: KSandi2 napisz do mnie i spotkajmy sie! cytuj
~Kamil8 / 2020-03-10 00:33:31
Organizatorzy GP Australii współpracują że służbami, które mają zapewnić bezpieczeństwo zespołom i kibico przed wirusem pochodzącym z Chin. Dodatkowo sytuacja jest na bieżąc monitorowana dzięki narzędziom otrzymanym od poszczególnych jednostek kontroli cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu