Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Williams: Krytykują mnie, bo jestem kobietą

Udostępnij na Facebook
02.03.2020 11:18, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 551

Fala seksizmu spadła na stajnię z Grove?

Williams. Niegdyś legendarna i utytułowana stajnia została założona przez ojca Claire, Sir Franka Williamsa. Ekipa ukończyła sezon 2019 z zaledwie jednym punktem na szarym końcu stawki. George Russell, kierowca stajni przewiduje, że w tym roku team znów będzie najwolniejszy. Claire twierdzi, że to nie jej wina.

"Gdy tylko ci się nie powiedzie, niektórzy ludzie sprowadzają to do faktu, że jestem kobietą" - powiedziała agencji prasowej PA. "Doszły mnie słuchy, że większość ludzi na padoku uważa, że źle w zespole zaczęło się dziać w momencie, gdy zaszłam w ciążę i urodziłam dziecko. Ludzie, jak śmiecie tak mówić... Nie wolno mi urodzić dziecka, bo prowadzę team F1?"


Wasze komentarze (2) Dodaj komentarz
~R129 / 2020-03-05 17:10:27
~Rumburack: Z całym szacunkiem Pani Claire - Pani sie nie nadaje do tego sportu. Nie ma zanaczenia czy ktoś jest kobietą czy mężczyzną na stanowisku szefa teamu. Po prostu trzeba mież to coś - jak miał Sir Frank. Pani po prostu teg nie ma i tyle w temacie.

Obawiam sie ze mogla tego nie przeczytac :) Ale co racja to racja, niech sie plcia nie zaslania, oceniaja jej wyniki a raczej ich brak. Od kiedy szefuje, Williams tylko schodzi na dno. cytuj
~Rumburack / 2020-03-04 20:45:04
Z całym szacunkiem Pani Claire - Pani sie nie nadaje do tego sportu.
Nie ma zanaczenia czy ktoś jest kobietą czy mężczyzną na stanowisku szefa teamu.
Po prostu trzeba mież to coś - jak miał Sir Frank.
Pani po prostu teg nie ma i tyle w temacie. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu