Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Nieśmiałość powodem niepowodzenia w F1?

Udostępnij na Facebook
02.03.2020 11:59, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 972

Nico Hulkenberg ma teorię na temat nieudanej kariery w królowej sportów motorowych. Czy nieśmiałość skreśla szanse na coś lepszego?

Po dekadzie w tym sporcie niemiecki kierowca stracił miejsce w Renault i nie znalazł zatrudnienia na sezon 2020. Pod koniec zeszłego roku Nico mówił, że nie jest pewien, czy będzie mógł wrócić.

"Musisz być we właściwym miejscu, z właściwymi ludźmi, we właściwym czasie. Wszystko po prostu musi do siebie pasować" - powiedział Hulkenberg. "Pomogłoby, gdybym był bardziej otwarty i komunikatywny. Byłem chyba trochę zbyt zamknięty, nieśmiały. Może to wyglądało na arogancję, ale to nie tak. Byłem zbyt powściągliwy i nie zdawałem sobie sprawy ze znaczenia tego aspektu. W przeszłości mogłem zrobić więcej w tym kierunku i na pewno nie zaszkodziłoby to mojej karierze. Bylem jednak młodym zawodnikiem, który skupił się wyłącznie na swoich osiągach. Gdy coś szło nie tak, mówiłem, żeby zostawili mnie w spokoju bo muszę się ścigać..."


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
martaNiska [komentarzy: 13] / 2020-03-28 23:16:54
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek.
Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm,
wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu - www.lexlale.com.pl
i wyszukaj mnie po niku: KSandi2 napisz do mnie i spotkajmy sie! cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu