Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Ferrari skreśli tegoroczny sezon na bardzo wczesnym etapie?

Udostępnij na Facebook
03.03.2020 17:09, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 1032

Analizy wykonane podczas zimowych testów w Barcelonie pokazały, że bolid Ferrari może być jedynym, który jest rzeczywiście wolniejszy w porównaniu z sezonem 2019. Sebastian Vettel zasugerował, że sytuacja może oznaczać zmianę strategii.

"Najpierw musimy się dowiedzieć, ile nam brakuje" - powiedział niemiecki kierowca. "Wówczas będzie to zależeć od tego, czy poświęcimy coś z programu na sezon 2021, czy też luka będzie tak duża i nie będzie tego warta."

Komentarz ten poparł Mattia Binotto, szef Ferrari.

"Nie mogę być zadowolony z naszych testów. Ogólnie rzecz biorąc, co do testów mówię, że mamy 0.8s straty, a pod względem wydajności 0.6s."

Ekipa z Maranello postara się w trybie natychmiastowym poprawić sytuację, ale przyznaje, że przy nowych zasadach zbliżającego się sezonu 2021 nie może wykluczyć zmiany planów.

"Będziemy musieli sobie zadać pytanie, czy istnieje rozsądny kompromis" - powiedział Binotto. "Na początku z całą pewnością będziemy robić wszystko, co możliwe, aby zrozumieć samochód. Mamy nadzieję, że zrobimy to szybko. Ale taka prawda. Jeśli po kilku wyścigach zauważymy, że luka do czołowych ekip jest zbyt duża, to będziemy rozważać inne podejście."


Wasze komentarze (2) Dodaj komentarz
~R129 / 2020-03-10 12:36:47
Dlaczego cicho tu o aferze z Ferrari i FIA? cytuj
~gość / 2020-03-03 18:17:53
Mam wrażenie że ich gadanie ma na celu uśpienie czujności niedźwiedzia i ni jak się to przekłada na rzeczywistość. To podobnie jak z Helmut Marko, co roku rysuje barwne scenariusze dla swojego teamu, a wychodzi kupa cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu