Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

GRAND PRIX AUSTRALII ODWOŁANE

Udostępnij na Facebook
12.03.2020 18:49, autor: Aleksandra Safin, wyświetleń: 2844

Zespoły F1 podjęły decyzję o odwołaniu wyścigu po tym, jak u jednego z dziewięciu poddanych kwarantannie pracowników zespołów potwierdzono koronawirusa, a McLaren wycofał się z udziału w weekendzie.

Według pogłosek narada dotycząca możliwości odwołania rundy miała burzliwy przebieg. Część zespołów była za przeprowadzeniem wyścigu, grupa ta została jednak przegłosowana. Jak informują media, decyzja zależała tylko i wyłącznie od ekip. FIA i władze F1 zadeklarowały zaakceptowanie woli zespołów.

Na tym etapie wiemy, że oprócz Australii kierowcy nie będą zgodnie z kwietniowym harmonogramem rywalizować w Chinach. Wedle pogłosek Chase Carey uzgodnił również przesunięcie debiutującej w kalendarzu rundy w Wietnamie. Nie ma nowych informacji co do Grand Prix Bahrajnu, które planowo ma odbyć się za tydzień. Obecna wersja zakłada przeprowadzenie tego wyścigu przy pustych trybunach, jednak wobec wydarzeń w Australii runda w Sakhir również może być zagrożona. Jeśli wszystkie te przypuszczenia okażą się prawdziwe, nowy sezon Formuły 1 może ruszyć dopiero na początku maja w Holandii.


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
martaNiska [komentarzy: 13] / 2020-03-28 23:11:31
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek.
Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm,
wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu - www.lexlale.com.pl
i wyszukaj mnie po niku: KSandi2 napisz do mnie i spotkajmy sie! cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu