Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Sezon 2020 ruszy w czerwcu?

Udostępnij na Facebook
13.03.2020 12:59, autor: Aleksandra Safin, wyświetleń: 3005

Według pogłosek pierwszą tegoroczną rundą może być Grand Prix Azerbejdżanu.

Po ogromnym zamieszaniu w Melbourne ostatecznie podjęto decyzję o przerwaniu przygotowań do Grand Prix Australii. Jeden z pracowników McLarena został zakażony koronawirusem, a kolejni członkowie personelu zespołów trafiają do kwarantanny.

Wobec tego odwołanie kolejnej rundy, Grand Prix Bahrajnu, wydaje się być formalnością. Wcześniej zapowiedziano przesunięcie wyścigu w Chinach, niemal pewne jest również odłożenie rywalizacji w Wietnamie.

W takiej sytuacji wyścigiem otwierającym sezon powinno być GP Holandii zaplanowane na 3 maja. Według doniesień Autosportu kibice będą musieli jednak poczekać na pierwsze tegoroczne zmagania o miesiąc dłużej. Władze F1 zdają sobie sprawę, że wobec rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa oczekiwanie, że w maju sytuacja w Europie się unormuje, może być nieco zbyt optymistyczną wizją. Dlatego pojawiły się pogłoski, że następne po GP Chin rundy - w Holandii, Hiszpanii i Monako - również mogą zostać odwołane/przełożone.

Jeśli tak się stanie i nie będzie kolejnych opóźnień, sezon ruszy dopiero 7 czerwca w Azerbejdżanie.

Nie jest jasne, czy i kiedy F1 przeprowadzi przesunięte rundy. Mówi się o tym, że wyścigi z początku roku zostaną przeniesione na wolne weekendy w kolejnych miesiącach, a zespoły w związku z tym nie będą miały tradycyjnej sierpniowej przerwy.


Wasze komentarze (4) Dodaj komentarz
martaNiska [komentarzy: 13] / 2020-03-28 23:11:07
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek.
Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm,
wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu - www.lexlale.com.pl
i wyszukaj mnie po niku: KSandi2 napisz do mnie i spotkajmy sie! cytuj
~gość / 2020-03-26 16:17:34
Wszyscy uwierzyli w parapandemię, spakowali kredki i gniją w domach. Społeczeństwo A.D. 2020. Poddajcie się jeszcze obowiązkowym szczepieniom i dajcie sobie wszczepić chipy - wy niewolnicy! cytuj
~Hejter / 2020-03-21 21:07:07
Uważam, że ten sezon w ogóle się nie odbędzie. cytuj
~Kamil8 / 2020-03-15 20:13:41
Na tą chwilę wiemy, że rundy zaplanowane do końca kwietnia nie odbędą się, a te z mają w zależności od rozwoju sytuacji mogą zostać przeniesione. Uważam, że zdrowie kierowców i całych ekip jest bardzo ważne. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu