Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

"BMW" ciągle obecne

Udostępnij na Facebook
03.01.2010 21:47, autor: Dawid Prokopowicz, wyświetleń: 2634

BMW Sauber F1 Team - w taką nazwę nadal przyobleka się odratowany zespół z Hinwil. Zmiana nazwy - wycięcie pozostałości niemieckiego sponsora - to w chwili obecnej "jeden z najmniejszych problemów" Petera Saubera.
Jak zaznaczył 66-letni Szwajcar na łamach Neue Zürcher Zeitung, obecna nazwa teamu - wykorzystująca oznaczenie niedawnego właściciela, BMW - pozostanie niezmienna przez jakiś czas, gdyż kwestie oficjalnej nomenklatury teamu nie mają jeszcze znamion priorytetowych.

"Zespół nazywa się BMW Sauber F1 Team, ponieważ pod taką właśnie nazwą zarejestrowaliśmy się w FIA. Tak też przystąpimy do rywalizacji. W chwili obecnej nie podjęliśmy jeszcze decyzji, kiedy przedłożymy dokumenty związane ze zmianą nazwy"
- powiedział Peter Sauber.

Szwajcar przyznał również, że jest rozczarowany zakończoną na rzecz Mercedesa 15-letnią współpracą z malezyjskim gigantem paliwowym, Petronasem. "Nie ma to bezpośredniego przełożenia na nasz budżet w 2010, choć oczywiście na tym ucierpimy. Zawsze lepiej jest mieć przecież więcej pieniędzy i w dalszym ciągu będziemy rozglądać się za tytularnym sponsorem" - dodał.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu