Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2019-03-17
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Parente już poza Virgin. Spowiedź...

Udostępnij na Facebook
18.02.2010 13:03, autor: Dawid Prokopowicz, wyświetleń: 3480

Álvaro Parente nie jest już rezerwowym kierowcą Virgin Racing. Portugalczyk wyjaśnia powody, które postawiły jego wyścigową w martwym punkcie.
O zakończeniu przygody z zespołem Virgin Racing 25-letni Parente poinformował na swojej stronie internetowej. Oto "spowiedź" Portugalczyka:
"Wiem, że nie jestem już kierowcą Virgin Racing. Sytuacja ta poważnie odbije się na kontynuacji mojej kariery. Czuję się w obowiązku poinformować wszystkich moich fanów oraz sympatyków motorsportu o powodach stojących za rozstaniem się z zespołem.
"Z Virgin Racing łączył mnie kontrakt kierowcy rezerwowego. Przystano na układ, wedle którego mogłem uczestniczyć w GP2 - zawarta również była opcja na pełnienie funkcji pierwszego kierowcy teamu w F1 w sezonie 2011. Fundament mojego porozumienia z Virgin Racing stanowiła umowa partnerska pomiędzy Instituto de Turismo de Portugal a Virgin Racing, który wynegocjowały zainteresowane strony."
"Okazuje się jednak, że Instituto de Turismo de Portugal podjął decyzję - z przyczyn nieznanych mi, ani moim przedstawicielom - o nieprzystępowaniu do realizacji warunków porozumienia z Virgin Racing. Tak my, jaki i Virgin Racing, wielokrotnie podejmowaliśmy się prób skontaktowania z ITP, jednak nie otrzymaliśmy żadnej oficjalnej odpowiedzi."
"Cała ta sytuacja sprawiła mi wielki zawód i w bardzo poważnym stopniu zaważa na mojej przyszłości. Muszę zacząć wszystko od nowa, jednak jestem przekonany, że i tym razem pokonamy wszelkie trudności. Jak zawsze. Dziękuję wszystkim za wsparcie, którym mnie obdarzano." [A. Parente]


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~ / 2010-02-26 01:14:33
HELLO,
My name is Banet ,i saw your profile to day at (f1zone.pl) and became intrested in you,i will also like to know you more,and i want you to send an email to my email address so i can give you my picture for you to know whom i am.Here is my email address (banet_bugiba@yahoo.com) I believe we can move from here I am waiting.
(Remeber the distance or colour does not matter but love matters alot in life)
Thanks
Miss Banet cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu