Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

W symulatorze [Video]

Udostępnij na Facebook
12.10.2010 14:38, autor: Dawid Prokopowicz, wyświetleń: 1766

"Jest to coś na swój sposób specjalnego, coś, co chciałem Wam pokazać już od jakiegoś czasu. Podczas mojej ostatniej wizyty w Wirth Research w Bicester - technicznej bazie zespołu Virgin Racing - pozwolono mi na nakręcenie filmu w symulatorze - miejscu, które jest zwykle niedostępne dla mediów, a tym bardziej dla kamer" - zachęca do obejrzenia materiału James Allen.
Jeden z najpopularniejszych znawców tematów Formuły Jeden odsłania przed Czytelnikami miejsca zakazane lub o ograniczonym dostępie dla świata [Zobacz: Zapomniane pomieszczenie w fabryce Lotusa - video]. Tym razem odwiedzamy wraz z Allen'em 'symulatornię' Wirth Research.

Choć placówka w Bicester to miejsce Virgin Racing, obecny tam symulator służy[ł] nie tylko kierowcom debiutanckiej ekipy. Sprzęt można wynająć, a swego czasu korzystał z niego także Fernando Alonso. Z rozmowy Allena z operatorem symulatora, Johnem Lammerton'em, dowiadujemy się m.in. o możliwościach precyzyjnego wyznaczenia różnych miejsc, w których kierowcy nabierają szybkości. Lammerton twierdzi, że na podstawie "mapowania" cyfrowego okrążenia można powiedzieć bardzo wiele o umiejętnościach wtopionego w fotel użytkownika.źródło: james allen on F1


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
DaniSav [komentarzy: 1575] / 2010-10-12 19:32:12
dla mnie troszke smieszne jest to ze zespol jak renault nie ma symulatora..
chocazby tutaj widac jaka przewage ma nad nimi redbull..
oni cwicza sobie na bardzo ale to bardzo realistycznych symulatorach a kubica z petrovem na grach komputerowych.. aj szkoda szkoda...
ale nie pamietam czy w bmw np mieli symulator...mieli??
chyba tez nie.. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu