Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Rosji 2018-09-30
f1 - GP Rosji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Ron Dennis wzruszony filmem o Sennie

Udostępnij na Facebook
04.04.2011 17:12, autor: Piotr Oleszczuk, wyświetleń: 2415

Były szef McLarena podzielił się swoimi odczuciami jakie miał podczas oglądania filmu o słynnym Brazylijczyku.
Ron Dennis: „Tak, w niektórych momentach płakałem. Niektóre obrazy dotknęły mnie głęboko. Mieliśmy bardzo bliskie relacje, kłóciliśmy się tylko o kontrakty.”

W filmie sporo miejsca poświęcono rywalizacji trzykrotnego mistrza świata z czterokrotnym mistrzem Alainem Prostem. Były sternik ekipy z Woking nie żałuje decyzji o umieszczeniu ich w jednym teamie: „Jeśli chcesz wygrywać tylko jednym zawodnikiem, to zdolność do wygrania zespołu na tym cierpi. Oczywiste jest, że wygraliśmy 15 z 16 wyścigów w 1988 roku.”

Stwierdził również, że obecny szef McLarena ma łatwiejszą pracę jeśli chodzi o temperowanie zachowań zawodników z powodu harmonii między nimi: „Martin Whitmarsh ma znacznie łatwiej ze swoimi kierowcami, niż ja kiedyś.”

Natomiast zapytany o to czy obecny rekord 7 mistrzowskich tytułów zdobytych przez Michaela Schumachera byłby inny gdyby Senna nie zginął w 1994 Dennis odpowiedział: „Możesz odpowiedzieć tylko przy użyciu kryształowej kuli. Kiedy przyszedł do Williamsa, zespół miał problemy, ale on wykorzystałby swoje doświadczenie i zdobył co najmniej czwarte mistrzostwo.”


Wasze komentarze (9) Dodaj komentarz
ilpadrino [komentarzy: 62] / 2011-04-05 08:02:34
Bolid w którym zginął Senna był zaprojektowany przez Adriana Newey'a dyrektorem technicznym był Patrick Head. Przyczyną wypadku była źle przerobiona (wydłużona) kolumna kierownicy która złamała się w szybkim zakręcie na torze Imola. I tu cytat:
"When the steering column broke, Senna become a passenger."

Użytkownik edytował ten post 2011-04-05 08:03:01

cytuj
8182Campari [komentarzy: 71] / 2011-04-05 02:50:31
Chodzi Ci o polskie napisy? Takich nie ma, ale są oczywiście angielskie. A wersja 160min. to jest właśnie ta rozszerzona, której na początek nie polecam, bo przerywające komentarze psują odbiór całego filmu. cytuj
tasiorsa [komentarzy: 12] / 2011-04-05 02:02:35
A ma ktos napisy do tego filmu? Bo szkoda mi ogladac bez napisow bo jednak wiele watkow ucieknie bo nie zrozumiem w 100%. Wy piszecie o 104 min a moja ma 161 :) cytuj
8182Campari [komentarzy: 71] / 2011-04-04 21:55:50
dworak: [...] Gdzie widziałeś ten film? można go ściągnąć z neta? Jakieś linki?
Można ściągnąć, można ;) Poszukaj na torrentach. Linków bezpośrednich nie daję bo zaraz ktoś mnie zacznie umoralniać :P
Tylko szukaj 104minutowej wersji (jest też wersja dłuższa, wzbogacona o dodatkowe komentarze, ale na początek lepiej obejrzeć tę podstawową). cytuj
7255dworak [komentarzy: 2271] / 2011-04-04 21:26:31
Campari: Ja też oglądając ten film w niektórych momentach miałam mokre oczy (a nie często mi się to zdarza). Co tu dużo mówić, film jest świetny, momentami zabawny a innym razem przygnębiający. Oby pojawił się w polskich kinach, fajnie byłoby go zobaczyć na dużym ekranie
Gdzie widziałeś ten film? można go ściągnąć z neta? Jakieś linki? cytuj
8182Campari [komentarzy: 71] / 2011-04-04 19:36:15
Ja też oglądając ten film w niektórych momentach miałam mokre oczy (a nie często mi się to zdarza). Co tu dużo mówić, film jest świetny, momentami zabawny a innym razem przygnębiający.
Oby pojawił się w polskich kinach, fajnie byłoby go zobaczyć na dużym ekranie
cytuj
7723ana8564 [komentarzy: 28] / 2011-04-04 17:27:44
leni93: ten główny wydawca, mówił że na tym festiwalu Cmnaerimage czy jak to sie zwie, bd się starał o to żeby w Polsce był transmitowany ten film, ogl w kinach
oby ,dzięki za odp cytuj
6205leni93 [komentarzy: 332] / 2011-04-04 17:20:24
ten główny wydawca, mówił że na tym festiwalu Cmnaerimage czy jak to sie zwie, bd się starał o to żeby w Polsce był transmitowany ten film, ogl w kinach cytuj
7723ana8564 [komentarzy: 28] / 2011-04-04 17:16:17
Będzie ten film w ogóle w Polsce?

Ayrton Senna prawdziwy wojownik,pamiętamy...

Użytkownik edytował ten post 2011-04-04 17:19:04

cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu