Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Meksyku 2018-10-28
f1 - GP Meksyku

Tłumacz

Skomentuj
Scuderia Ferrari
Formuła 1 - Wszyscy na czerwono w urodziny Schumachera

Wszyscy na czerwono w urodziny Schumachera

Udostępnij na Facebook
03.01.2014 10:00, autor: Katarzyna Kamińska, wyświetleń: 9414
Ferrari chce pokazać swoje wsparcie dla Michaela Schumachera organizując małą niespodziankę zarówno dla samego kierowcy jak i jego fanów.
Jak wiadomo od niedzieli Niemiec przebywa w stanie krytycznym w szpitalu w Grenoble. Dziś Schumacher kończy 45 lat. Z tej okazji jego były pracodawca postanowił zorganizować cichą zabawę na cześć mistrza.

- W tych trudnych dla nas dniach i przy okazji jego urodzin Klub Scuderia Ferrari chce pokazać jak bardzo wspiera Michaela Schumachera. Dlatego chcemy zorganizować cichą uroczystość, na której wszyscy, także i my będziemy ubrani na czerwono - napisano na stronie Ferrari.

Rodzina Schumachera wyraziła swoją wdzięczność fanom za listy wsparcia i wszystkie życzenia, które są wysyłane po tym tragicznym wypadku.

- Po wypadku Michaela na nartach, chcielibyśmy podziękować wszystkim ludziom na świecie, którzy nas wspierają. Dziękujemy za wszystkie listy i życzenia. Dajecie nam ogromne wsparcie. Wszyscy dobrze wiemy, że on łatwo się nie podda - czytamy w komunikacie opublikowanym na na stronie Schumachera.

uk.eurosport.yahoo.com


Wasze komentarze (2) Dodaj komentarz
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu