Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Meksyku 2018-10-28
f1 - GP Meksyku

Tłumacz

O Aston Martin Red Bull Racing:

Skomentuj
Aston Martin Red Bull Racing
Formuła 1 - Zamieszanie wokół wolnego fotela w Toro Rosso

Zamieszanie wokół wolnego fotela w Toro Rosso

Udostępnij na Facebook
17.10.2018 16:40, autor: Paweł Kwiatkowski, wyświetleń: 1745

Chyba nikt już nie liczy, że Brendon Hartley ocali swoją posadę w STR.

Do niedawna Mick Schumacher był wyraźnym faworytem na zostanie nowym kolegą z drużyny Daniila Kvyata w Toro Rosso na przyszły sezon.
 
Wcześniej faworytem był Dan Ticktum, ale po kontrowersyjnych komentarzach na temat Micka Schumachera, szefostwo Red Bulla uznało, że Brytyjczyk potrzebuje więcej czasu.
 
Mówiło się, że również Pascal Wehrlein był w kręgu zainteresowań po zerwaniu kontraktu z Mercedesem, ale kierowca ostatecznie wybrał Formułę E i zespół Mahindra Racing.

Nowym faworytem jest Alexander Albon, brytyjski kierowca F2 i Formuły E z tajlandzkimi korzeniami, który ma powiązania z właścicielem Red Bulla i Toro Rosso.
  Uważa się, że 22-latek jest przedmiotem bieżących negocjacji między Red Bullem i Nissanem - japońskim producentem mającym wieloletni kontrakt z Albonem.

Po wielu plotkach i zawirowaniach miejsce w Toro Rosso nadal pozostaje nieobsadzone.

 

 

 Mick Schumacher pomimo wygranej w mistrzostwach Europejskiej Formuły 3 i wystarczającej ilości punktów do super-licencji pozwalającej na starty w F1 spędzi przyszły sezon w Formule 2.

"Mógłbym jeździć w Formule 1 - to jasne", powiedział niemieckiemu nadawcy telewizyjnemu Sat.1. Schumacher - "Jest to wciąż mój wielki cel, ale nadal jest bardzo nierealistyczny i odległy".

"Aby być w 100% przygotowanym, aby być tam jako pełnoprawny kierowca wyścigowy, trzeba przejść przez różne serie poprzedzające ten wielki świat" - dodał 19-letni Schumacher.

 


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu